Flakónek

Kocour Flakónek

Pohlaví: Kocour
Věk*: 1 měsíc
Kastrace:
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 26.5.2022
Místo nálezu:Charvatce
Doba v útulku: 1 měsíc
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Ev. číslo:2650
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Flakónka

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Flakónka krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Flakónka granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Flakónka

Pár slov o kocourkovi

Flakónek byl nalezený na silnici v Charvaticích s váhou pouhých 253 gramů. Kočičí chlapeček měl zalepená očička hnisem, moc se mu nechce „chytit“ lahvičky s umělým mlíčkem. Bohužel všechny kojící maminky ve Sluníčku jsou obsazené. Flakónek má navíc ke všemu rýmu. Snad to chlapeček zvládně, je to maličký sirotek, který neměl snadný vstup do kočičího života.

Zeptejte se na Flakónka

Zavolejte nám na tel. číslo 606 689 254 nebo 606 371 414 (ve dnech PO až PÁ vždy 17-20 hod., SO a NE kdykoliv přes den) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI