Flipper

Kocour Flipper

Pohlaví: Kocour
Věk*: 2 roky a 11 měs.
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 18.1.2021
Doba v útulku: 3 měsíce
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Flipper

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Flipper krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Flipper granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Flipper

Pár slov o kocourkovi

Aktuální info: Flipper má nožičku již v pořádku, nikdo by nepoznal, že měl tak ošklivě zlomenou nožičku a že absolvoval náročnou operaci, při které byla nožička zafixována titanovou destičkou s mnoha šrouby. Flipper je hodně hravý a velice mazlivý kocourek. Hodil by se do veselé rodiny s více rukama na mazlení.

Kocourek Flipper k nám přišel z Bechlína, kde se potulovat a stravoval u domu, kde mají vlastní kočky. Jeho zdravotní stav však na pobyt venku nebyl v danou dobu vůbec ideální. Představte si, leden a vy nejste v nejlepší kondici, Flippera trápí veliká rýma a ještě nemůže šlapat na zadní, levou nožičku. Přišel tedy ke Sluníčku. Ihned jsme zahájili léčbu jeho neduhů. Od prvního okamžiku si to ve Sluníčku užívá, baští, pospává, mazlí se a nabírá síly. Je to zlatý kocourek, který bude moc vděčný za teplý a bezpečný domov, kde nebude muset žebrat u cizích misek.

Zeptejte se na Flipper

Zavolejte nám na tel. číslo 775 684 051 (ve dnech pondělí až pátek vždy po 16. hodině) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI