Fontánka

Kočka Fontánka

Pohlaví: Kočka
Věk*: 3 měsíce
Kastrace:
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 23.7.2022
Místo nálezu:Stračí - Štětí
Doba v útulku: 2 měsíce
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Ev. číslo:2713
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Fontánku

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Fontánku krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Fontánku granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Fontánku

Pár slov o kočičce

Maličká holčička Fontánka vážící pouhých 188 gramů je sice maličká, vyhublá, dehydrovaná s nížkou váhou, ale při příimu jí bylo zhruba pět týdnů. Holčička zbaštila sama konzervu i pila mléko z láhve. Za 24 hodin přibrala na váze z 188 gramů na 257 gramů. Máme radost, že baští i pije mléko z lahvičky.

Jelikož je ve Sluníčku moc koťátek, tak maličká Fontánka putovala do depozita kde se jí dostane individuální péče a bude mazlena a rozmazlována. Je to takový maličký ušatý diblík.

Zeptejte se na Fontánku

Zavolejte nám na tel. číslo 606 689 254 nebo 606 371 414 (ve dnech PO až PÁ vždy 17-20 hod., SO a NE kdykoliv přes den) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI