Fouska

kočičí útulek

Kočka Fouska

Pohlaví: Kočka
Věk*: 8 let
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 18.12.2014
Místo nálezu:Roudnice nad Labem
Doba v útulku: 8 let
Umístění kočičky:Depozitum u Míšy - Praha
Virtuální maminka
nebo tatínek**:
Ekaterina Tiuzhina, Tomáš Pavelka, Petra Ducháčková
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Fousku

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Fousku krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Fousku granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Fousku

Pár slov o kočičce

Fouska je kočička z Roudnice nad Labem. Je hravá a ráda se nechá pohladit. Po kastraci se měla vrátit do původní lokality, neboť byla úplně plachá. Fouska nejdřív žila na zahrádce u útulku a když se ji povedlo vrátit zpátky dovnitř, rozhodli jsme se, že jí budeme hledat domov. Fouska musí kvůli nemoci jíst speciální dietu, ale jinak je normální, krásná černá kočička. Fouska je v depozitu u Míšu v Praze.

Zeptejte se na Fousku

Zavolejte nám na tel. číslo 606 689 254 nebo 606 371 414 (ve dnech PO až PÁ vždy 17-20 hod., SO a NE kdykoliv přes den) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI