Frances

Kočka Frances

Pohlaví: Kočka
Věk*: 7 let
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 10.5.2022
Místo nálezu:Tupadly
Doba v útulku: 1 měsíc
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Ev. číslo:2630
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Frances

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Frances krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Frances granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Frances

Pár slov o kočičce

Starší kočička Francis z chatové oblasti Tupady byla velice vyděšená. Zřejmě žila celý život venku, tak doufáme, že si na větší množství koček kolem sebe zvykne. Na zádíčkách byla zřejmě v minulosti zraněná. Je to taková smutněnka, netečná, odevzdaná. Při příjmu měla špatnou srst a pouze zbytky zubů.

Frances absolvovala vyšetření na veterinární klinice, byla zároveň vykastrovaná, zjistilo se, že má zánět, dostala antibiotika. Hodně pospává, naštěstí má chuť k jídlu a baští o sto šest. Bude to zřejmě velmi stará kočka. Rozsáhlý strup na zádech se jí po pár dnech péče u nás začal hojit. Doufáme, že má holčička před sebou ještě několik klidných let, snad i v nějakém láskyplném, citlivém domově.

Zeptejte se na Frances

Zavolejte nám na tel. číslo 606 689 254 nebo 606 371 414 (ve dnech PO až PÁ vždy 17-20 hod., SO a NE kdykoliv přes den) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI