Gary

Kočka Gary

Pohlaví: Kočka
Věk*: 1 rok a 7 měs.
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 24.5.2020
Doba v útulku: 3 měsíce
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Gary

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Gary krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Gary granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Gary

Pár slov o kočičce

Šedobílá kočička Gary se potulovala Roudnicí, tedy spíše se vystrašená schovávala kde se dalo. Nejdříve sme si mysleli, že se někomu ztratila, protože byla v perfektním stavu. Dobře krmená s hustým a zářivým kožíškem. Dali jsme na náš facebook zprávu, že jsme ji našli, ale nikdo se nepřihlásil. Zůstala tedy u nás a hledáme jí nový šťastnější domov.

Gary je úžasná, mazlivá, lidi milující kočička, která by však potřebovala být doma jedináčkem. V útulku se jí moc nelíbí. Veliké množství kočiček kolem ní ji stresuje.

 

 

Kočička našla domov