Gedžinka

Kočka Gedžinka

Pohlaví: Kočka
Věk*: 1 rok a 5 měs.
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 2.6.2021
Místo nálezu:Kyškovice
Doba v útulku: 4 měsíce
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Gedžinku

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Gedžinku krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Gedžinku granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Gedžinku

Pár slov o kočičce

Gedžinka svá koťátka již vychovala a vypustila do světa nových domovu a nyní hledá milujícé domov i ona. Chtěla by stále mazlit a velké množstvím kočiček okolo ní jí vadí, je z nich nervozní. Chce být prostě sama. Je to strašně hodná a vděčná kočička.

HISTORIE: Mourovatá kočička Gedžinka byla přijata se čtyřmi koťátky z Kyškovic. Kočička neměla žádný domov. Usadila se i s koťátky u jednoho domu kde dostávala sem tam krmení, bohužel však majité byli již staří a měli velké psy, tak Gedžinka na tomto místě zůstat nemohla. Jejím kotátkům byl při příjmu cca měsíc. Hned se všichni vrhli do jídla. Gedžinka je vzorná a obětavá maminka a zároveň velmi mladá kočička, která až koťátka odrostou, půjde na kastraci a bude hledat šťastný a spokojený domov, kde si užije „mládí“.

Kočička našla domov