Givt

Kocour Givt

Pohlaví: Kocour
Věk*: 1 rok a 5 měs.
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 1.7.2021
Místo nálezu:Roudnice
Doba v útulku: 3 měsíce
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Givt

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Givt krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Givt granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Givt

Pár slov o kocourkovi

Sluíníčkový kocourek Givtík je pěkný „lotřík mexický“, je to veselá kopa, kočičky kolem sebe honí, chce si hrát a to pěkně nevybíravým způsobem, že chudinky utíkají a „křičí“. U žádné člověčí práce nesmí chybět. Je to opravdu velmi chytrý, zvědavý a živý kocourek. Lidi miluje a chce být pořád s nimi. Vzhled má podobný „pumě“ a povahu siamské kočky, hodně roste, bude z něho velký, štíhlý kocour, má i nádhernou srst. Nejvíce by se hodil do baráčku s bezpečným výběhem ven, kde by se do sytosti vydováděl.
HISTORIE:
Givt přišel do Sluníčka 15.5.2021, běhal za lidmi v Řipské ulici v Roudnici nad Labem. 22.5.2021 se ztratil z velké voliéry, dodnes nevíme, jak se to stalo, žádná možná úniková cesta nebzla nalezena. Zřejmě se dostal do bytu a ven byl vypuštěn omylem místo podobně zbarveného kocourka Mňoukala, který si již před lety vydobil právo chodit ven po té, co byl vrácen z adopce. Stále jsme čekali, že se Givt objeví kolem domu, na letáky nikdo ze sousedů nereagoval, bolest z jeho ztráty stále přetrvávala.
Prvního července byl opět nalezev v Roudnici n. L. na náměstí Jana z Dražic, kde se údajně potuloval mezi auty již tři týdny. Byl to žalostný pohled pro jednu mladou paní, Givtovi hrozil úraz a tak se vrátil zase k nám do Sluníčka.  Bylo to veliké štěstí a úleva. Je to moc milí a dobrodružný kocourek, se kterým se nikdy určitě nebudete nudit.

Zeptejte se na Givt

Zavolejte nám na tel. číslo 606 689 254 nebo 606 371 414 (ve dnech PO až PÁ vždy 17-20 hod., SO a NE kdykoliv přes den) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI