Grácie

Kočka Grácie

REZERVACE

Pohlaví: Kočka
Věk*: 4 roky a 5 měs.
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 24.1.2019
Doba v útulku: 8 měsíců
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Grácieho

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Grácieho krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc

Pár slov o kočičce

Kočička Grácie, nádherná, mourovatá chlupatá byla vyhozena z automobilu v Roudnici n. L. Na Krásných horách. Auto jedoucí za „pachatelem“ zastavilo,  pan řidič kočičku sebral a přivezl do Sluníčka. Smutný případ, kdo ví, kolik nalezených kočiček bylo takto vysazeno z auta.

Kočička je zatím velice smutná. Není zvyklá na ruch v útulku a tolik kočičích parťáků okolo. Je  čistotná, určitě žila celý svůj život v bytě. S trochou trpělivosti a lásky důvěru v člověka opět získá a bude úžasnou kočičí přítelkyní.

Kočička našla domov