Hagrid

Kocour Hagrid

Pohlaví: Kocour
Věk*: 7 let
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 11.6.2019
Doba v útulku: 8 měsíců
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Virtuální maminka
nebo tatínek**:
Ing. David Šolc
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Hagrida

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Hagrida krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Hagrida granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Hagrida

Pár slov o kocourkovi

Kocourek tulák a bojovník se u nás už krásně aklimatizoval a užívá si tepla, měkkého pelíšku a pravidelné stravy. Krásně se mu už vyměnila srs a zakulatil se. Je to úžasný mazlík a vděčný společník.

Při příchodu do Sluníčka dostal jméno Hagrid a přestože byl ve Sluníčku stop stav, nemohli jsme ho odmítnout. Přišel ve velmi špatném výživovém stavu, velmi špatná srst, klíšťata, podvyživený a samozřejmě nekastrovaný. Bohužel v nějakém zápase nebo vinou infekce přišel o oko. Přesto to byl od začátku obrovský mazel.

Je trpělivý a milý kocourek, který si zaslouží klid domova a přívětivou náruč. V novém domově by neměl mít staršího kocourka, ale kočičky nebo koťátka má rád. Přezdíváme mu kočičí “táta”.

Byl celkově vyšetřený a je zdráv. Hodnoty krve dopadly skvěle včetně sona. Jeho věk se nedá přesně určit, je však hravý, baculatý, odhadem se nachází ve středním kočičím věku.

 

 

 

Kocourek našel domov