Heminka

Kočka Heminka

Pohlaví: Kočka
Věk*: 11 měsíců
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 16.8.2023
Místo nálezu:Budyně nad Ohří
Doba v útulku: 10 měsíců
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Ev. číslo:3096
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Heminku

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Heminku krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Heminku granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Heminku

Pár slov o kočičce

Heminka je jednou z pěti miminek, která byla nalezena v lese. Při příjmu vypadali všichni  příšerně. Přestože jim byl asi měsíc, tak odmítali pít kotěcí mléko a sáli výhradně konzervu, spíše se v ní koupali. Byli tak upatlaní, že je šlo velice špatně očistit a pod tekoucí vodou by se utopily. Jíst chodili neustále celý den, což bylo skvělé.  Mourovatá Heminka je čistotné zlatíčko, má moc milou povahu, má ráda lidi stejně tak ostatní kočičky. Přes veškeré počáteční potíže všichni sourozenci prospívali a vyrostla z nich krásná, zdravá koťátka, která jsou zvyklá na lidi a plně připravená do nových milujících domovů.

Kočička našla domov