Hněvánek

Kocour Hněvánek

REZERVACE

Pohlaví: Kocour
Věk*: 11 měsíců
Kastrace:
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 3.7.2019
Doba v útulku: 5 měsíce
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Hněvánka

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Hněvánka krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Hněvánka granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Hněvánka

Pár slov o kocourkovi

Neskutečně mazlivý kocourek, kterého našli lidé v Hněvicích. Odtud hned putoval do našeho depozita k Marušce. Je to mladý lumpík s heboučkou srstí, která je jemná jako peří. Z dřívějšího kotěcího života si nese zvláštní zranění, přišel o špičku ocásku. Má jej tedy o kousek kratší a vypadá trochu jak rys.

Je to submisivní kocourek, více Sluníčkových kočiček si na něm vybíjí zlost, že zde nejsou jedinými. Prohání ho a on se chuděra nechá. Hněvánek může být v novém domově s ještě další, ale pohodovou kočičkou.

Poté co se situace s panleukopií uklidnila a Hněvánek byl plně naočkován, se přesunul do hlavního velícího stanu Sluníčka, kde vyhlíží svůj milovaný domov.

 

Kocourek našel domov