Hněvánek

Kocour Hněvánek

Pohlaví: Kocour
Věk*: 7 měsíců
Kastrace:
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 3.7.2019
Doba v útulku: 1 měsíc
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Hněvánka

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Hněvánka krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc

Pár slov o kocourkovi

Neskutečně mazlivý kocourek, kterého našli lidé v Hněvicích. Odtud hned putoval do našeho depozita k Marušce. Je to mladý lumpík s heboučkou srstí, která je jemná jako peří. Z dřívějšího kotěcího života si nese zvláštní zranění, přišel o špičku ocásku. Má jej tedy o kousek kratší a vypadá trochu jak rys.

Je to submisivní kocourek, více Sluníčkových kočiček si na něm vybíjí zlost, že zde nejsou jedinými. Prohání ho a on se chuděra nechá. Hněvánek může být v novém domově s ještě další, ale pohodovou kočičkou.

Poté co se situace s panleukopií uklidnila a Hněvánek byl plně naočkován, se přesunul do hlavního velícího stanu Sluníčka, kde vyhlíží svůj milovaný domov.

 

Zeptejte se na Hněvánka

Zavolejte nám na tel. číslo 775 684 051 nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI