Hraběnka

Kočka Hraběnka

Pohlaví: Kočka
Věk*: 3 měsíce
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 1.7.2022
Místo nálezu:Roudnice nad Labem
Doba v útulku: 3 měsíce
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Ev. číslo:2696
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Hraběnku

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Hraběnku krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Hraběnku granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Hraběnku

Pár slov o kočičce

Hraběnka se narodila kočičce Komtese ještě na sídlišti ve křoví. Stejně tak jako její 2 další sourozenci. Další dvě koťátka se narodila už ve Sluníčku.  Celá rodinka putovala do depozita k Marušce, protože v té době bylo ve Sluníčku příliš mnoho koťať a byla zde vysoká šance, že by novorozeňata mohla chytit nějakou nemoc.

Holčička Hraběnka zůstala jako jediná z celé své rodiny – maminka Komtesa a další čtyři sourozenci – ve Sluníčku. Hraběnka je bohužel černé barvy a ještě je maličko postižená – má horší motoriku. Je to ďáblík, trošku „padá“ a hůře se jí baští, ale vše zvládá s přehledem, je na svůj stav zvyklá. Právě pro její abnormalitu je úžasná

Tento handikap ji však v ničem neomezuje, kočička vůbec neví, že je jiná než její sourozenci. Běhá, skáče a u toho zkrátka sem tam padá. Vyšplhá se na škrabadlo a neumí dolů tak pak z něj spadne.  V depozitu u Marušky jsou pod škrabadlama na zemi samé pelíšky, aby Hraběnka mohla padnou do měkkého. Je to krásná, černá šmudlinka, která si zaslouží rozmazlování a lásku.

Kočička našla domov