Indulona

Kočka Indulona

Pohlaví: Kočka
Věk*: 5 měsíce
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 23.5.2021
Místo nálezu:Křešice
Doba v útulku: 5 měsíce
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Indulonu

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Indulonu krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Indulonu granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Indulonu

Pár slov o kočičce

Indulova je černá kočička,koťátko, které bylo se sourozenci adoptováno  kočičkou Lorain, která přišla do Sluníčka se svými třídenními koťátky. Indulky maminka ka byla při příjmu velmi nemocná a nemohla se o svá koťátka postarat. Indulka je rozverná čertice, jako všechna koťata je čilá a veselá. Je jí plná voliéra, všude lítá, vše zkoumá, se sourozenci kočkuje. Zkrátka žije úžasný kočičí život, zatímco čeká na svého člověka, který ji bude milovat a poskytovat láskyplný a bezpečný domov.

Zeptejte se na Indulonu

Zavolejte nám na tel. číslo 606 689 254 nebo 606 371 414 (ve dnech PO až PÁ vždy 17-20 hod., SO a NE kdykoliv přes den) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI