Ines

Kočka Ines

Pohlaví: Kočka
Věk*: 1 rok a 1 měs.
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 17.1.2021
Doba v útulku: 9 měsíců
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Ines

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Ines krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Ines granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Ines

Pár slov o kočičce

Ineska se delší dobu léčila na zákeřnou FIP, vyhráli jsme však a z Inesky je kočička zdravá jako buk. Vypadá krásně, zakulatila se, miluje lidi, tulí se v lidské posteli, má úžasnou povahu. Hledá zodpovědný domov, kde bude plnohodnotným členem rodiny. Ineska je moc hravá a hodí se k dětem.

Mourinka s mramorovou kresbou na kožíšku se přidala k mladému páru při venčení pejska a následovala je až do nejbližší vesnice. Je to asi pětiměsíční holčička. Měl průjem a svrab v ouškách, jinak však v dobré výživové kondici.

Maličká byla velice unavená a promrzlá, prospala celý den a noc. Nyní je však již v bezpečí, teplíčku, má společnost stejně starých kočiček, laskavé lidské ruce jí nutí vrnět :), zkrátka nakonec ten rok pro ni začal dobře. Bude vyhlížet milující domov, kde ozdobou, šelmou a milovanou členkou domácnosti.

 

Zeptejte se na Ines

Zavolejte nám na tel. číslo 606 689 254 nebo 606 371 414 (ve dnech PO až PÁ vždy 17-20 hod., SO a NE kdykoliv přes den) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI