Ines – v léčbě

Kočka Ines – v léčbě

Pohlaví: Kočka
Věk*: 7 měsíců
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 17.1.2021
Doba v útulku: 3 měsíce
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Ines – v léčbě

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Ines – v léčbě krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Ines – v léčbě granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Ines – v léčbě

Pár slov o kočičce

Mourinka s mramorovou kresbou na kožíšku se přidala k mladému páru při venčení pejska a následovala je až do nejbližší vesnice. Je to asi pětiměsíční holčička. Měl průjem a svrab v ouškách, jinak však v dobré výživové kondici.

Maličká byla velice unavená a promrzlá, prospala celý den a noc. Nyní je však již v bezpečí, teplíčku, má společnost stejně starých kočiček, laskavé lidské ruce jí nutí vrnět :), zkrátka nakonec ten rok pro ni začal dobře. Bude vyhlížet milující domov, kde ozdobou, šelmou a milovanou členkou domácnosti.

Ineska bohužel v současné době prodělává onemocnění FIP a pokud se její stav nebude zhoršovat, léčba bude dlouhodobá.

Zeptejte se na Ines – v léčbě

Zavolejte nám na tel. číslo 775 684 051 (ve dnech pondělí až pátek vždy po 16. hodině) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI