Jacinka

Kočka Jacinka

REZERVACE

Pohlaví: Kočka
Věk*: 2 měsíce
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 2.11.2022
Místo nálezu:Dolní Břežany
Doba v útulku: 0 měsíc
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Ev. číslo:2813
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Jacinku

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Jacinku krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Jacinku granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Jacinku

Pár slov o kočičce

Jacinka je kočička z lokality Dolní Beřkovice, kde se snažíme dostat, na žádost obce, pod kontrolu kolonii cca 13 dospělých kočiček, které se vyskytují u tamního obchodu. Kromě dospělých kočiček zde byla ještě čtyři malá, nemocná koťata, kterým bylo třeba zajistit léčbu a zázemí. Proto byla odchycena a přijata do Sluníčka.

Jacinka je černá kočička měla  zhnisaná očička a  velikou rýmu,  k tomu byla, jako všichni její sourozenci masívně zablešená a začervená. Děláme pro všechny nebožáky vše možné, je to krásná kočička a snad po uzdravení najde rychle nový domov.

Kočička našla domov