Jamie

Kocour Jamie

Pohlaví: Kocour
Věk*: 7 let
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 16.1.2020
Doba v útulku: 1 rok a 5 měs.
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Jamieho

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Jamieho krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Jamieho granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Jamieho

Pár slov o kocourkovi

Jamie je starší kocourek, který žil v obci Terezín, kde byl krmen, ale nebyl vykastrovaný. Jednoho dne jen nálezkyně viděla ležet v jeho venkovním pelíšku – krabici a nehýbal se. Odvezla jej tedy na  veterinární kliniku, odkud jsme ho přijali do Sluníčka.

Kocourek byl zřejmě z četných bitek s ostatními kočkami tak vysílený a dobitý, že už nemohl dál…Po ošetření a rekonvalescenci bude v pořádku, byl vykastrován a uvidíme, jak se mu ve Sluníčku bude líbit nebo se bude chtít vrátit do jeho „domova“, kde žije léta.

Jamie je ve výborné výživové kondici, má kromě zjizvené a pobité hlavičky ještě zánět zoubků a diabolku na pravé straně hrudníku. Zatím stále pospává, odpočívá a neuvěřitelně „žere“.

Kocourek našel domov