Juditka

Kočka Juditka

REZERVACE

Pohlaví: Kočka
Věk*: 11 měsíců
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 27.12.2019
Doba v útulku: 7 měsíců
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Juditku

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Juditku krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Juditku granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Juditku

Pár slov o kočičce

Juditku našli krátce po Štědrém večeru ve Štětí v zadělané krabici u popelnic v jedné ze sídlištích ulic. Špinavou, hladovou, zmrzlou. Uši plné svrabu. Nejspíš se stala nechtěným vánočním dárkem a tak skončila “zaslouženě” u popelnic v krabici jako další odpad. Strašná představa, co by se s ní stalo, kdyby se nenašla.

Malá holčička putovala ihned do tepla Sluníčka a do karantény, kde bude vykrmena, zahřáta a vymazlena. Je to zmatené, vykulené koťátko, které si zatím moc štěstí neužilo. Je však přítulná a moc miloučká. Bude dělat jenom radost, která ji jistě bude oplácena láskou.

Kočička našla domov