Juliánka

Kočka Juliánka

Pohlaví: Kočka
Věk*: 7 měsíců
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 26.3.2021
Místo nálezu:Velvary
Doba v útulku: 0 měsíc
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Juliánka

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Juliánka krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Juliánka granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Juliánka

Pár slov o kočičce

Juliánka svůj domov přes Sluníčko již jednou našla. Byla však vrácena, protože se v rodině objevila alergická reakce. Chudinka Juliánka je zmatená, ale brzy se oklepe a bude hledat už ten svůj opravdu opravdový milující domov. Je to laskavá a krásná kočička, která vás zahrne láskou a obohatí váš život.

Kočička Juliánka vážila při příjmu pouhých 1,30 kg. Je jí odhadem necelých 7 měsíců, podzimní kotě. Chudáček je kost a kůže, měla rýmu. Několik dní se sama potulovala za obcí Velvary, směr na Černic. Navzdory tomu všemu je to veliký mazlík, je moc roztomilá a sladká. Hned se vrhla na misky, co nevidět se jí kostičky obalí a bude z ní krásná kočičí dáma, která již teď vyhlíží svůj milující domov.

 

Zeptejte se na Juliánka

Zavolejte nám na tel. číslo 775 684 051 (ve dnech pondělí až pátek vždy po 16. hodině) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI