Keliška

Kočka Keliška

Pohlaví: Kočka
Věk*: 4 roky a 5 měs.
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 29.6.2016
Doba v útulku: 4 roky a 4 měs.
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Virtuální maminka
nebo tatínek**:
Eva Tomášová
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Kelišku

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Kelišku krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Kelišku granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Kelišku

Pár slov o kočičce

Kočička byla se svými sourozenci nalezena pod můstkem přímo u nás v Dobříni. Schovávali se v odtokovém kanále a ve křoví. Byli hodně hladoví a vyděšení. Keliška je stříbře mourovatá kočička, která nesmí u ničeho chybět. Je velice zvědavá, nekonfliktní a krásná. Nenechá se však stále pohladit a pochovat. Pořád se motá kolem člověka, lítá po celém domě, nebojí se pejsků. Potřebovala by však do rodiny s podobně starou a hlavně mazlivou kočičkou, která by jí cestu k člověku ukázala. Z malého koťátka vyrostla krásná, hravá a nekonfliktní slečna. K mazlení se však musí stále přemlouvat. Potřebovala by hodného páníčka, který  s ní bude mít trpělivost. Může být skvělou kamarádkou ke stejně staré či mladší kočičce.

Zeptejte se na Kelišku

Zavolejte nám na tel. číslo 775 684 051 (vždy po 16. hodině) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI