Keliška

Kočka Keliška

Pohlaví: Kočka
Věk*: 6 let
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 29.6.2016
Doba v útulku: 6 let
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Virtuální maminka
nebo tatínek**:
Eva Tomášová
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Kelišku

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Kelišku krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Kelišku granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Kelišku

Pár slov o kočičce

Kočička byla se svými sourozenci nalezena pod můstkem přímo u nás v Dobříni. Schovávali se v odtokovém kanále a ve křoví. Byli hodně hladoví a vyděšení. Keliška je stříbře mourovatá kočička, která nesmí u ničeho chybět. Je velice zvědavá, nekonfliktní a krásná. Nenechá se však stále pohladit a pochovat. Pořád se motá kolem člověka, lítá po celém domě, nebojí se pejsků. Potřebovala by však do rodiny s podobně starou a hlavně mazlivou kočičkou, která by jí cestu k člověku ukázala. Z malého koťátka vyrostla krásná, hravá a nekonfliktní slečna. K mazlení se však musí stále přemlouvat. Potřebovala by hodného páníčka, který  s ní bude mít trpělivost. Může být skvělou kamarádkou ke stejně staré či mladší kočičce.

Kočička našla domov