Kišík

Kocour Kišík

Pohlaví: Kocour
Věk*: 6 měsíců
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 1.10.2022
Místo nálezu:Roudnice nad Labem
Doba v útulku: 2 měsíce
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Ev. číslo:2783
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Kišíka

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Kišíka krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Kišíka granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Kišíka

Pár slov o kocourkovi

Čtyřměsíční kocourek Kišík byl nalezen v Roudnici n.L. na Bezděkově. Je to malý šibal, moc milý a mazlivý. Kocourek ihned našel záchod a věděl jak jej použít o plných miskách s jídlem ani nemluvě.

Je to chytrý mladý kocourek, který má lidi rád. Hledá milující domov a skvělé parťáky.

Téměř hned po přijetí přišla na Kišíka ošklivá nemoc panleukopenie. Naštěstí se podařilo nemoc zdolat, ale díky oslabené imunitě onemocněl kalicivirózou. Nyní je Kišík v rekonvalescenci, je hodně zbědovaný po příšerných nemocech, ale postupně se zase dává dohromady. Během dalších dvou týdnů bude z něho určitě zase krásné, kulaté kotě a bude moci odejít do nového domova.

Zeptejte se na Kišíka

Zavolejte nám na tel. číslo 606 689 254 nebo 606 371 414 (ve dnech PO až PÁ vždy 17-20 hod., SO a NE kdykoliv přes den) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI