Kokosek

Kocour Kokosek

Pohlaví: Kocour
Věk*: 1 rok a 1 měs.
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ne
Datum příjmu: 21.8.2018
Doba v útulku: 10 měsíců
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Virtuální maminka
nebo tatínek**:
Martina Turňová
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Kokoska

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Kokoska krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc

Pár slov o kocourkovi

Přijali jsme sourozence z obce Chodouny, kde se bezprizorně pohybovali u místního hostince. Kočky se tam objevily po zbourání hospodářských stavení, které sousedilo s restaurací. Kočičky žebraly mezi návštěvníky o kousek jídla a návštěvníci nás záhy kontaktovali ohledně těchto chudáků přímo u hlavní silnice. Domluvili jsme se se starostkou obce ohledně jejich odchytu a kastrace dospělých kočiček. Hned jsme začali s odchyty a přibyly nám hnedka 4 přírustky. Říkáme jim „oříšci“ a pojmenovali jsme je Mandlička, Kešík, Kokosek, Lískáček.

Kokosek je nekonfliktní kotěcí chlapec, co se těší na nové majitele. Od lidí si drží stále odstup, akutně potřebuje trpělivou rodinu, která ho přesvědčí, že se není čeho bát.

Kocourek našel domov