Křehulka

Kočka Křehulka

Pohlaví: Kočka
Věk*: 2 roky a 9 měs.
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 1.7.2023
Místo nálezu:Dobříň
Doba v útulku: 7 měsíc
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Ev. číslo:2873
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Křehulku

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Křehulku krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Křehulku granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Křehulku

Pár slov o kočičce

Na zahradě Sluníčka byla odchycena kočička, dostala jméno Křehulka. Byla viděna u jídla před dveřmi, nevypadala dobře, ale bála se, utekla. Za několik dní se situace opakovala, kočička měla na krku tlustý obojek, ale při zjištění, že se na ní člověk dívá, opět utekla do koutku na zahradě s boudičkou pro ježky. Byl do její blízkosti nastražen sklopec a během pár minut byla kočička odchycena. Kočička byla moc smutná, odstranili jsme jí obojek, pod kterým měla cca 30 klíšťat. Chudinka byla samá kostička a ouška měla plné ušního svrabu. Bála se, nekomunikovala s námi. Přitom zřejmě bývala kontaktní, když měla poměrně složitě nasazený obojek. Nyní je Křehulka v léčení.

Kočička našla domov