Langusta

Kocour Langusta

Pohlaví: Kocour
Věk*: 4 měsíce
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 14.8.2023
Místo nálezu:Ploskovice
Doba v útulku: 1 měsíc
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Ev. číslo:3093
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Langustu

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Langustu krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Langustu granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Langustu

Pár slov o kocourkovi

V obci Maškovice byla ve křoví nalezena tři cca téměř tříměsíční koťátka. Byli jsme požádáni obcí o jejich přijetí, obec Ploskovice se stará, aby se v obcích v její působnosti netoulaly nekastrované kočky a Sluníčku jednou ročně přispívá.
Novinkou ve Sluníčku je tedy mazlivá, mourovatá holčička Krevetka, černobílá, bojavější holčička Chobotnička a mazlivý, bílomourovatý chlapeček Langusta.

Zeptejte se na Langustu

Zavolejte nám na tel. číslo 606 689 254 nebo 606 371 414 (ve dnech PO až PÁ vždy 18-20 hod., pokud se nedovoláte, tak pište SMS) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI