Lisa

Kočka Lisa

Pohlaví: Kočka
Věk*: 3 měsíce
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 8.8.2023
Místo nálezu:Roudnice n. Labem
Doba v útulku: 1 měsíc
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Ev. číslo:3085
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Lisu

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Lisu krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Lisu granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Lisu

Pár slov o kočičce

Černá kočička Lisa byla nalezena v Roudnici n.L. v areálu prodejny Hecht, kde bylo pod paletami pět až šest asi tříměsíčních koťat. Zda tam byli od narození nebo je tam kočičí maminka přivedla nikdo neví. Lisa i její sourozeci jsou bojavý, vykulený a nejistý. Evidentně nejsou vůbec zvyklí na kontakt s lidmi. Jsou to však ještě koťátka a rychle vymazlí.

Zeptejte se na Lisu

Zavolejte nám na tel. číslo 606 689 254 nebo 606 371 414 (ve dnech PO až PÁ vždy 18-20 hod., pokud se nedovoláte, tak pište SMS) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI