Mafie

Kočka Mafie

Pohlaví: Kočka
Věk*: 11 měsíců
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 16.9.2019
Doba v útulku: 9 měsíců
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Mafieho

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Mafieho krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Mafieho granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Mafieho

Pár slov o kočičce

Mafinka je bohužel FELv pozitivní.

Kočička odložená se svým bráškou u vrátek rodinného domku, přišla k nám do Sluníčka se škaredým průjmem. Po pár dnech se obě koťata dala dohromady. Průjem zmizel a Mafinka začala přibývat na váze. Bráška již dávno našel nový domov.

Mafinka je živá holčička, malá čiperka. Chodí vzorně na záchod a pečlivě se stará o svůj kožíšek. Je to zlaté kotě, mazlivé, kamarádské.

Mafinka byla bohužel diagnostikována jako FELv pozitivní, je tedy s Chládkem a Větříkem v pokojíčku oddělena od všech ostatních kočiček. Tato diagnoza je nemilosrdná, avšak neznamená to, že kočičky nemohou prožít plnohodnotný a dlouhý život. Nesmí však přijít do styku s jinými zdravými zvířaty. Moc bychom tomuto triu přáli, aby se našel takový dobrodinec a zachránce, který by jim dal milovanou náruč a laskavý domov.