Maměnka

Kočka Maměnka

Pohlaví: Kočka
Věk*: 1 rok
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 23.3.2022
Místo nálezu:Dušníky
Doba v útulku: 2 měsíce
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Ev. číslo:2595
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Maměnku

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Maměnku krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Maměnku granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Maměnku

Pár slov o kočičce

Mourovatá kočička s bílou náprsenkou je první maminkou letošního roku, která přišla do Sluníčka se dvěma novorozenými koťátky. Dostala krásné jméno Maměnka.

Maměnka byla dosti vyhladovělá, hned při příchodu zblajzla tři kapsičky. Je to vzorná kočičí maminka, která své chlupáčky opečovává, ochraňuje, čistí a krmí. Je to přítulná kočička, na které je vidět, jak je šťastná, že je v bezpečí a je o ni i její chlupáčky postaráno.

Zeptejte se na Maměnku

Zavolejte nám na tel. číslo 606 689 254 nebo 606 371 414 (ve dnech PO až PÁ vždy 17-20 hod., SO a NE kdykoliv přes den) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI