Mandlička

Kočka Mandlička

Pohlaví: Kočka
Věk*: 1 rok a 1 měs.
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 21.8.2018
Doba v útulku: 10 měsíců
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Mandličku

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Mandličku krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc

Pár slov o kočičce

Přijali jsme sourozence z obce Chodouny, kde se bezprizorně pohybovali u místního hostince. Kočky se tam objevily po zbourání hospodářských stavení, které sousedilo s restaurací. Kočičky žebraly mezi návštěvníky o kousek jídla a návštěvníci nás záhy kontaktovali ohledně těchto chudáků přímo u hlavní silnice. Domluvili jsme se se starostkou obce ohledně jejich odchytu a kastrace dospělých kočiček. Hned jsme začali s odchyty a přibyly nám hnedka 4 přírustky. Říkáme jim „oříšci“ a pojmenovali jsme je Mandlička, Kešík, Kokosek a Lískáček.

Mandlička je jedinou holčičkou ze skupiny, čistotná a milá kočičí slečna. Přece jen se bojí lidské ruky, ale ve Sluníčko se čím dál více osměluje. Přijde až k nám, ale doteku se pořád bojí. Je moc krásná, při troše trpělivosti bude v domácnosti bezvadným mazlem. Je hodně zvědavá, motá se u každého dění v útulku. Velice ráda by i pomáhala s prací na počítači, jeho spuštění ji nenechává zahálet, je to prostě pracovitá holka.

Kočička našla domov