Marilla

Kočka Marilla

Pohlaví: Kočka
Věk*: 5 let
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 5.5.2023
Místo nálezu:Roudnice nad Labem
Doba v útulku: 0 měsíc
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Ev. číslo:3003
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Marillu

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Marillu krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Marillu granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Marillu

Pár slov o kočičce

Kočička Marilla si žila na zahrádce v Roudnici n.L. se svojí dcerkou Kamalkou a synem Mauglím z loňského roku, letos porodila další 2 koťátka. Pán který se o kočičky staral nejprve odmítal kočičky nechat vykastrovat, nyní nás však oslovil s tím, že na pozemku zahrady bude probíhat výstavba domů. A tak se Marillka se svými všemi dětmi dostala do Sluníčka.

Zeptejte se na Marillu

Zavolejte nám na tel. číslo 606 689 254 nebo 606 371 414 (ve dnech PO až PÁ vždy 17-20 hod., SO a NE kdykoliv přes den) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI