Marka

Kočka Marka

Pohlaví: Kočka
Věk*: 4 měsíce
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 8.7.2021
Místo nálezu:Roudnice
Doba v útulku: 3 měsíce
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Marku

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Marku krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Marku granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Marku

Pár slov o kočičce

Černá kočička Marka byla nalezena se sestřičkou Korunkou ve sběrném dvoře v Roudnici n. L. jsou to děti černé kočičky, kterou se již čtvrtým rokem nedaří odchytit na kastraci. Každým rokem máme ve Sluníčku její plachá koťata.

Marka je zdravé koťátko, potřebuje si jen zvyknout na lidi. Zatím je trochu nesvá z toho kde se objevila. Lumpačí však s ostatními koťátky, je živá a veselá. Je to kotě, které si na lidi určitě rychle zvykne. Potřebuje s člověkem častější kontakt. Hledáme jí trpělivý domov, kde dostane prostor si na vše zvyknout svým vlastním tempem.

Zeptejte se na Marku

Zavolejte nám na tel. číslo 606 689 254 nebo 606 371 414 (ve dnech PO až PÁ vždy 17-20 hod., SO a NE kdykoliv přes den) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI