Mau

Kocour Mau

Pohlaví: Kocour
Věk*: 3 měsíce
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 23.11.2020
Doba v útulku: 2 měsíce
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Mau

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Mau krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Mau granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Mau

Pár slov o kocourkovi

Aktuální info o Mauínkovi: Vyrostl z něho krásný, zdravý kluk, který moc rád neustále skotačí s Applíčkem a Agříčkem a to upřednostňuje před chování v náručí. Do nového domova by proto měl odejít s jedním jeho kamarádem nebo k podobně starému kotěti. Je to úžasňák.

Měsíční chlapeček plakal několik dní ve sběrném dvoře. Nakonec se ho někomu zželelo a mourované, drobné klubíčko přivezli do Sluníčka. Moureček dostal krásné, hřejivé jméno Mau, (Mauínek). Měli jsme pár ní trable s krmením. Lahvičky se nechtěl chytit a jíst mu nešlo. Naštěstí  posléze začal jíst. Je však drobný, má co dohánět. Je moc a moc umazlený. Lidi miluje, je to veliká láska.

Zeptejte se na Mau

Zavolejte nám na tel. číslo 775 684 051 (ve dnech pondělí až pátek vždy po 16. hodině) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI