Maxmilián

Kocour Maxmilián

Pohlaví: Kocour
Věk*: 7 měsíců
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 29.9.2022
Místo nálezu:Kyškovice
Doba v útulku: 2 měsíce
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Ev. číslo:2779
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Maxmiliána

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Maxmiliána krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Maxmiliána granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Maxmiliána

Pár slov o kocourkovi

Maxmilián je kouřově černý kocourek z  Kyškovic. Přišel se sourozenci a všichni měli  ošklivou rýmu, ze které se už vyléčili.

Všichni vyhlížejí svůj nový, ten nejlepší domov, kde se dočkají vytouženého mazlení, teplého pelíšku, ne jako ve Sluníčku, kde musí být ve voliéře, sami, nikdo na ně nemá čas. Tak moc by se chtěli tulit k člověku. Maxmiliánek je krásný kocourek, je čistotný a vřelý. Miluje lidi.

Zeptejte se na Maxmiliána

Zavolejte nám na tel. číslo 606 689 254 nebo 606 371 414 (ve dnech PO až PÁ vždy 17-20 hod., SO a NE kdykoliv přes den) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI