Mirelka

Kočka Mirelka

Pohlaví: Kočka
Věk*: 2 měsíce
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 3.12.2020
Doba v útulku: 1 měsíc
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Mirelku

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Mirelku krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Mirelku granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Mirelku

Pár slov o kočičce

Černá kočička Mirelka byla nalezena v Dobříni za plynárnou začátkem prosince. Byla ještě hodně malé kotě, vážila při příjmu pouhých 370 gramů, měla velikou rýmu a zanícená očička. Není divu, teploty v posledních listopadových týdnech padaly hodně pod nulu. Mirelka byla vyjukaná za toho kde se to ocitla, je však přítulná a moc si nalezeného teplíčka, plných misek a hřejivých náručí, užívá.
Zdálo se, že po třech týdnech léčby se Mirelka z rýmy dostala, ale po vysazení antibiotik se rýma opět vrátila. Mirelka je zlatíčko, pořád by jen jedla, hodně spinká, což nás trošku znepokojuje. Uvidíme, jak se zdraví tohoto sladkého stvoření bude vyvíjet.

Kočička našla domov