Míťa

Kocour Míťa

Pohlaví: Kocour
Věk*: 7 let
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 6.11.2022
Místo nálezu:Polepy
Doba v útulku: 1 rok a 5 měs.
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Ev. číslo:2816
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Míťa

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Míťa krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Míťa granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Míťa

Pár slov o kocourkovi

Aktuální info: Kocourek Míťa nedávno podstoupil náročnou operaci zadní, levé nožičky, zákrok se skvěle vydařil, moc jsme na Míťu mysleli. Pro operaci jsme se s panem doktorem rozhodli pro bolestivost nožičky a nemožnost řádné chůze, Míťovi se nožička „vrklala“. Na nožičku hezky šlape, po kontrole bude moci konečně do nového domova.

HISTORIE: Kocourek Míťa opět podstoupil vyšetření zadní, levé nožičky. Nožička se mu podlamuje, jakoby „plave“. Míťa hodně polehává a tak jsme se pídíme po tom, zda by nožička přece jen nešla opravit a Míťovi se ulevilo. Míťa kromě rentgenu byl vyšetřen i CT. Bylo rozhodnuto nožičku operovat. Bude to náročná operace, ale věříme, že bude pro Míťu úspěšná. Termín zatím ještě nemáme.

Kocourek byl nalezen ve vesnici Polepy, byl nekastrovaný, plachý a s prokousným hleznem. Navštívil veterinární kliniku, kde mu bylo zranění ošetřeno. Přesto jsme sledovali, že na zadní nožičku nedošlapuje a je bolestivá. Při další návštěvě u doktora jsme zjistili, že příčinou této bolestivé zadní nožičky s hnisavou ránou je diabolka.  Míťánek dostal  antibiotika na zánět v nožičce, která zabrala a Míťánkova léčba byla ukončena. Je to zlatý, moc trpělivý kocourek. Veliký miláček, který je vděčný za veškerou pozornost, neskutečně milý a hodný.

Kocourek našel domov