Miuška

  • NAŠI NEJMLADŠÍ SVĚŘENEČKOVÉ...
  • DNES JE NAŠIM MIMINKŮM JEDEN TÝDEN...
  • (notitle)

Kočka Miuška

Pohlaví: Kočka
Věk*: 1 rok a 9 měs.
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 27.4.2020
Doba v útulku: 8 měsíců
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Miušku

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Miušku krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Miušku granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Miušku

Pár slov o kočičce

Miuška zdolala mastitídu, už koťátka nekojí, sama se přestala nastavovat. Začala „prskat“, přidala se slabší rýma, která již přešla.
Koťátka se už uměla přisát k dudlíku, každé kotě dokázalo vypít celou lahvičku. Dnes už všechna koťátka začala s chutí baštit konzervičku.
Koťátko Narciska má zánět v očičku, muselo být od své rodiny odděleno, snad udržíme ostatní koťátka zdravá. Narciska je s námi doma.  
Mladá černá maminka Miuška má dvě želvovinové holčičky a dva černé chlapečky. Narcisku, Germinku, Tulipánka a Afrikánka.
Rodinka dostala samostatnou, venkovní voliéru, aby byla úplně oddělena od ostatních kočiček a nepřišla do styku s nějakou infekcí.