Mňoukálek

Kocour Mňoukálek

Pohlaví: Kocour
Věk*: 4 roky a 0 měs.
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 24.2.2018
Doba v útulku: 2 roky a 3 měs.
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Virtuální maminka
nebo tatínek**:
Ivona Komárová
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Mňoukálek

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Mňoukálek krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Mňoukálek granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Mňoukálek

Pár slov o kocourkovi

Černý kocourek seděl dva dny na jednom místě v Roudnici n.L. Mňoukálkův osud nebyl lhostejný jedné paní, která chodila okolo něho do zaměstnání. Jméno si kocourek zasloužil díky neustálému mňoukání, vůbec se mu nelíbilo zavřenému v kleci. Samozřejmě přišel nekastrovaný, s rýmou a s výtokem z očiček. Je velice kontaktní a mazlivý.

Mňoukálek je už vyléčený, vykastrovaný, velice čistotný a stále upovídaný. Bude z něj parťák par excellence. Mňoukálek vyžaduje procházky po zahrádce. Je to mazlivý kocourek, po velkých rýmách mu trochu “pláčou” očička. Bude vděčným a skvělým rodinných parťákem.

Zeptejte se na Mňoukálek

Zavolejte nám na tel. číslo 775 684 051 (vždy po 16. hodině) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI