Mňoukálek

Kocour Mňoukálek

Pohlaví: Kocour
Věk*: 7 let
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 24.2.2018
Místo nálezu:Roudnice nad Labem
Doba v útulku: 6 let
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Virtuální maminka
nebo tatínek**:
Ivona Komárová, Viktor Škarda
Ev. číslo:1230
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Mňoukálek

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Mňoukálek krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Mňoukálek granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Mňoukálek

Pár slov o kocourkovi

Mňukálek léta domov nenašel a tak začal v útulku chodit i ven. Je to hodný kocourek, má stále „uplakaná“ očička. Nemá rád ostatní kočičky. Jeho přesazení do jiného domova by po tolika letech nebylo moc vhodné. Z tohoto důvodu je Mňoukálek pouze k virtuální adopci.

Černý kocourek seděl dva dny na jednom místě v Roudnici n.L. Mňoukálkův osud nebyl lhostejný jedné paní, která chodila okolo něho do zaměstnání. Jméno si kocourek zasloužil díky neustálému mňoukání, vůbec se mu nelíbilo zavřenému v kleci. Samozřejmě přišel nekastrovaný, s rýmou a s výtokem z očiček. Je velice kontaktní a mazlivý.

Mňoukálek je už vyléčený, vykastrovaný, velice čistotný a stále upovídaný. Bude z něj parťák par excellence. Mňoukálek vyžaduje procházky po zahrádce. Je to mazlivý kocourek, po velkých rýmách mu trochu „pláčou“ očička. Bude vděčným a skvělým rodinných parťákem.

Zeptejte se na Mňoukálek

Mňoukálek je v adopci na dálku kvůli své plachosti nebo handicapu. O důvodu se zmiňujeme v odstavci výše.

Kočičky bojácné nebo s handicapem zůstávají u nás, kde se jim snažíme maximálně zpříjemnit jejich život, jak to jen jde. Bohužel rodinu nenahradíme. Pokud byste kocourkovi přesto chtěli dát domov a lásku, tak Vám o něm rádi podáme další informace.

Vy se pak v klidu můžete rozhodnout, zda zůstanete u adopce na dálku, nebo zda kocourkovi poskytnete pelíšek u vás doma, za který by byl Mňoukálek velmi rád.

Zde najdete informace, jak Adopce kočky na dálku funguje.

Můžete nám zavolat na tel. číslo 606 689 254, 606 371 414 (ve dnech pondělí až pátek vždy 18-20 hod., pokud se nedovoláte, tak pište SMS) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI