Motáček

  • MOTÁČEK A PADÁČEK JEŠTĚ JEDNOU...

Kocour Motáček

Pohlaví: Kocour
Věk*: 1 měsíce
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 28.9.2020
Doba v útulku: 0 měsíc
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Motáčka

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Motáčka krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Motáčka granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Motáčka

Pár slov o kocourkovi

Maličký černý kocourek Motáček byl nalezen v jahodí poté co si s ním, a jeho bráškou Padáčkem, hráli děti. Obě mrňata mají poškozený mozeček, co bylo příčinou nezjistíme. Možná panleukopenie matky, toxoplazmóza, kdo ví.
Chlapečci se nepohybují jako normální koťátka, ale ztrácejí rovnováhu, nemohou se pořádně postavit. Jejich jména ostatně napoví, jaké druhy pohybu od nich můžete očekávat.
Malý Motáček je na tom o trochu lépe než jeho bráška Padáček, kterého musíme při jídle přidržovat. Motáček se nažere sám, bez jakékoliv naší intervence.
Věříme však, že jak poroste a zesílí,  jeho stabilita se zlepší. Nikdy však nebude úplně zdravý. Vždy bude chudáček postižený. Neznamená to však, že nebude schopný plnohodnotného kočičího života. Kočičky s tímto, vlastně jakýmkoli postižením, si “neuvědomují”, že jsou nějak omezené. Spíše jejich člověk si musí zvyknout, že jeho milovaná kočička se pohybuje jinak než ostatní 🙂
Motáček je zkrátka malé koťátko, které je i přes toto postižení, plné života, kotěcí zvědavosti a potřebuje lásku a pozornost.

Zeptejte se na Motáčka

Zavolejte nám na tel. číslo 775 684 051 (vždy po 16. hodině) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI