Mouzí – budoucí nabídka

Kočka Mouzí – budoucí nabídka

Pohlaví: Kočka
Věk*: 3 měsíce
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 23.9.2021
Místo nálezu:Roudnice
Doba v útulku: 1 měsíc
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Mouzí – budoucí nabídku

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Mouzí – budoucí nabídku krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Mouzí – budoucí nabídku granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Mouzí – budoucí nabídku

Pár slov o kočičce

Koťátko Mouzí se objevilo koncem září na zahradě starší paní, přímo v Dobříni. Je nám vcelku jasné, jak se na zahradu kotě dostalo. Holčička je mazlivá a koťata toulavých koček jsou vždy plašánci. Kolik se k nám už dostalo koťat podobně přítulných
Mouzí si prošla velkou rýmou a ušním svrabem, jako většina pohozených koťat a začala se mít čile k světu. Radost netrvala dlouho, Mouzí začala kulhat, dostala horečku, v tlamince se objevily vřídky…takže caliciciviroza. Mouzí ale nemoc dobře překonala, nicméně osud i nadále není spravedlivý.
Mouzí začala kašlat a dusit se jídlem, nastalo zvracení polykaného jídla, stav se horšil. Došlo k hospitalici a náročným vyšetřením (RTG, SONO, ENDOSKOPIE), byla zjištěna vývojová vada oběhové soustavy PERZISTENTNÍ PRAVÝ AORTÁLNÍ OBLOUK.
Tato vážná vada lze řešit operativně, nicméně, operace je riskantní a drahá.
Sladká Mouzí tedy čeká na operaci a všichni jí držíme palce aby vše zvládla a měla možnost prožít spokojený, láskou naplněný život.

Zeptejte se na Mouzí – budoucí nabídku

Zavolejte nám na tel. číslo 606 689 254 nebo 606 371 414 (ve dnech PO až PÁ vždy 17-20 hod., SO a NE kdykoliv přes den) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI