Nikolettka

Kočka Nikolettka

Pohlaví: Kočka
Věk*: 9 měsíců
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 17.5.2023
Místo nálezu:Třeboutice
Doba v útulku: 9 měsíců
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Ev. číslo:3024
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Nikolettku

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Nikolettku krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Nikolettku granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Nikolettku

Pár slov o kočičce

Miminko Nikolettka bylo nalezeno se svými sourozenci a maminkou Nennou v uzavřené krabici mezi kontejnery na odpad. Jedno z koťátek už bylo mrtvé. Koťátka byla ve špatném zdravotním stavu.

Mourovatá Nikolettka měla už jít domů, avšak holčička odmítala jíst pevnou stravu kromě mléka od své maminky NaNny. Přibírala na váze jen málo a tak se adopce odložila. Byla jí nasazena léčba a po několika dnech začala baštit konzervu, granule a velmi rychle i přibrala, hodně ožila, je z ní malý ďáblík.

Kočička našla domov