Okinka

Kočka Okinka

Pohlaví: Kočka
Věk*: 4 měsíce
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 22.6.2023
Místo nálezu:Černěves
Doba v útulku: 3 měsíce
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Virtuální maminka
nebo tatínek**:
Irena Petráková
Ev. číslo:3046
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Okinku

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Okinku krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Okinku granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Okinku

Pár slov o kočičce

Z Okinky roste nádherná slečna se senzační povahou, je taková „polidštěná“, ale i pěkný lumpík. Do Sluníčka byla přijata ve velice špatném stavu s váhou necelých 300 g, musela být dlouho krmena stříkačkou, neboť necítila jídlo, měla velice špatná očička. Očička má malilinko poškozená, z levé očičko jí bude vždy trochu slzet, ale to ji neubírá na kráse, hlavně na úžasné povaze.

Zrzečka Okinka byla nalezena v Černěvsi, chudák celá zubožená, vůbec neviděla, měla slepená očička, podvyživená a se svrabem v uších. Dlouho jsme jí museli krmit ručně, žrádlo necítila ani neviděla. Stav malé Okinky se  začal lepšit až po celém dlouhém týdnu.

Zeptejte se na Okinku

Zavolejte nám na tel. číslo 606 689 254 nebo 606 371 414 (ve dnech PO až PÁ vždy 18-20 hod., pokud se nedovoláte, tak pište SMS) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI