Oktáva

Kočka Oktáva

Pohlaví: Kočka
Věk*: 3 roky a 2 měs.
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 24.8.2019
Doba v útulku: 10 měsíců
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Oktávu

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Oktávu krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Oktávu granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Oktávu

Pár slov o kočičce

Maminka Oktáva k nám přišla se svými šesti koťátky, které porodila na půdě rodinného domu svých 6 koťat. Soused kočičku krmil, ale koťátka chtěl ubít. Všechny kočičky nakonec měli velké štěstí a skončili ve Sluníčku.

Celá rodinka nám dala docela zabrat. Koťata dost marodila, tu rýma, tu průjem, nezájem o jídlo. Maminka Oktáva jednu dobu koťátka vůbec nekojila. Museli jsme je dokrmovat. Naštěstí všichni tuto životní etapu zvládli a začali prospívat.

Oktáva byla trpělivá a starostlivá maminka. Je to stále mladá kočička a zasloužila by, aby se teď o ni začal starat někdo jiný. Je mazlivá, klidná, rozvážná. Bude Vám doma dělat skvělou společnici a kamarádku

Kočička našla domov