Opozdílek

Kocour Opozdílek

REZERVACE

Pohlaví: Kocour
Věk*: 10 měsíců
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 9.9.2019
Doba v útulku: 9 měsíců
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Opozdílek

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Opozdílek krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Opozdílek granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Opozdílek

Pár slov o kocourkovi

Opozdílek, se svým bráškou Čiperkou, byl nalezen v igelitovém pytli u kukuřičného pole, objevil je pes, který byl se svým pánem na procházce. Oba chlapečci byli novorozeňátka s pupeční šňůrou, která ještě ani neodpadla.

Oba zrzavý chlapečci putovali z hlavního útulku Sluníčka do depozita u Pavly, kde se jim dostalo intenzivní péče. Takhle malá koťátka musí  být velmi pravidelně krmena, stimulována, aby se vyprázdila, hlídána zda správně na svůj věk přibívají, zkrátka při množství kočiček, které se nacházejí v hlavním útulku, by bylo zcela nemožné ji takovouto péči poskytnout.

Chlapčči měli štěstí, že teta Pavla má s takovýmito drobečky již zkušenost. Pomalu rostou do krásy. Zkoumají své okolí, dovádí, mají dokonce i čtyřnohého parťáka.

Oba jsou moc milý, zvídavý, jsou zvyklý na lidi (samozřejmě). Jsou prostě sladký.

Kocourek našel domov