Otesánek/Fred

Kocour Otesánek/Fred

Pohlaví: Kocour
Věk*: 3 roky a 6 měs.
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 19.6.2021
Doba v útulku: 5 měsíce
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Otesánek/Fred

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Otesánek/Fred krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Otesánek/Fred granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Otesánek/Fred

Pár slov o kocourkovi

Chudák Otesánek má zatím v životě velikou smůlu. Již podruhé byl vrácen z adopce. Tentokrát zůstal v „domově“ pouza dva měsíce. Prý se toulal. Zkrátka si kocourek s novym clovek nesednul. Otesánek je miláček, který si zaslouží být milován a respektován. Snad se do třetice poštěstí a Otesánek najde svou lidskou spřízněnou duši. Otesánek se po třech letech vrátil do Sluníčka, byl vrácen s další sluníčkovou kočičkou, Polárkou. Ani jedna z kočiček nebyla vrácena, protože by něco špatného a nevhodného doma prováděli. Je moc hodný, hravý. Otesánek miluje lidi, strašně touží chodit na zahradu, v novém domě by nemělo být „prekočkováno“.

Otesánek je moc liboučký, malý šibal (má 5,90 kg). Ve Sluníčku je však nešťastný, nemá žádný klid, své vlastní místo, na které byl zvyklý. Máme tu moc kočiček.  Budeme Otesánkovi pečlivě hledat nový domov, kde jej budou lidi opravdu milovat, žádná falešná pozlátka. Otesánovo srdce je veliké, bude vás nekonečně milovat, věřit, budete zkrátka jeho život.

Zeptejte se na Otesánek/Fred

Zavolejte nám na tel. číslo 606 689 254 nebo 606 371 414 (ve dnech PO až PÁ vždy 17-20 hod., SO a NE kdykoliv přes den) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI