Pajda

Kocour Pajda

Pohlaví: Kocour
Věk*: 6 let
Kastrace: Ano
Umístění v novém domovu:Pouze do bytu
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 15.11.2019
Doba v útulku: 7 měsíců
Umístění kocourka:Depozitum u Michala - Roudnice n. L.
Virtuální maminka
nebo tatínek**:
Ingrid Kozlerová
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Pajdu

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Pajdu krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Pajdu granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Pajdu

Pár slov o kocourkovi

Pajda přišel společně s kočičkou Majdou. Pajdovi chvíli trvá než se rozkouká. Je to takový strašpytlík.  Po 14 dnech jej však strach přešel a pomalu zjišťuje výhody spánku na posteli. S ostatními kocoury problémy nemá, tak nějak ho berou. Zřejmě proto, že je Pajda postižený. Špatně chodí. Zadní nožky neovládá jak by měl.

Vzali jsme Pajdu na důkladné vyšetření a rentgen  neprokázal žádné poškození svalů nebo kostí. Podle všeho se Pajdovi zadní nožky občas rozjíždí v důsledku poškození nebo problémům s CNS. Ty mohly být způsobeny v kotěcím věku prodělanou infekcí. Kocourek měl špatné některé zuby, které mu byly v narkoze při kastraci vytrženy.

Kocourek našel domov