Petřík

Kocour Petřík

Pohlaví: Kocour
Věk*: 2 měsíce
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 10.6.2022
Místo nálezu:Roudnice nad Labem
Doba v útulku: 2 měsíce
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Ev. číslo:2664
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Petříka

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Petříka krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Petříka granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Petříka

Pár slov o kocourkovi

Petřík je mourovatý kocourek z obchvatu u Roudnice n. L., přišel ještě se sestřičkou Petruškou a Peťulkou. Chvíly nám trvalo, než jsme je všechny odchytili a jsme šťastní, že se to povedlo. Všechna koťátka se pohybovala na dosti nebezpečném místě. Petřík roste jako z vody. Je to mourovaté, ježaté klubíčko. Je strašně roztomilí, všechno ho zajímá, lumpačí se sourozenci. Dokáže si pořádně nacpat bříško a potom vyspává a vyspává. Je čistotný a lidi má moc rád.

Zeptejte se na Petříka

Zavolejte nám na tel. číslo 606 689 254 nebo 606 371 414 (ve dnech PO až PÁ vždy 17-20 hod., SO a NE kdykoliv přes den) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI