Petruše

  • (notitle)

Kočka Petruše

Pohlaví: Kočka
Věk*: 5 let
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 28.12.2022
Místo nálezu:Vědomice
Doba v útulku: 1 měsíce
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Ev. číslo:2869
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Petruše

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Petruše krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Petruše granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Petruše

Pár slov o kočičce

AKTUÁLNÍ INFORMACE: Krátce před Vánoci byla po třech letech adopce vrácena do Sluníčka pětiletá kočička Petruše. Paní ji vrátila z důvodu stěhování do pečovatelského domu. Udělali jsme chybu. Vždy, když dáváme kočičku (v tomto případě mladou kočičku) starším lidem, snažíme se zjišťovat, zda se o kočičku v případě nemoci či odchodu o kočičku někdo z rodiny postaral.  Petruše – v domově Mia – se změnu neblaze nese, je hodně smutná a zmatená, kde se to ocitla. Snad si brzo zvykne a úplně nejlepší by bylo, kdy co nejdříve našla milující domov. Je moc milá a hodná, lidi má ráda, je nyní pouze nesvá z nového prostředí.

HISTORIE: Petruše je kočička po tragicky zesnulé starší paní z obce Vědomice. Kočičky, se po události rozprchly po obci a ve spolupráci s paní starostkou a některými občany, kterým není osud koček a dobré jméno obce lhostejné, byly postupně odchytávány.

Petruše si u nás rychle zvykla a je z ní krásná a mazlivá kočička. Užívá si pohody, bezpečí a plného bříška. Má zvláštní levou zorničku a její pohled je plný lásky a tajemna.

 

Kočička našla domov