Pískláček

Kocour Pískláček

Pohlaví: Kocour
Věk*: 11 měsíců
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 11.1.2023
Místo nálezu:Budyně nad Ohří
Doba v útulku: 2 měsíce
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Ev. číslo:2874
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Pískláčka

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Pískláčka krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Pískláčka granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Pískláčka

Pár slov o kocourkovi

Aktuální info: Pískláček podstoupil CD, endoskopii, sono, rentgeny a to vše bez nálezu. Po onemocnění dýchacích cest, které musel mít od malého kotěte, prostě maličko píská. Jinak je to kocourek hodně aktivní, hravý a neskutečně mazlivý.

Kocourek Pískláček z Budyně n.O od masny byl přijat do Sluníčka se zánětem dýchacích cest. Při dýchání vydával příšerné zvuky – pískání, chrčení. Jeho léčba se táhla celé dlouhé čtyři týdny. Poslední dny je už o hodně lepší, dýchání, ani plíce však ještě nejsou zcela v pořádku. Pokud se za dalších čtrnáct dní zcela neuzdraví, bude potřeba další, podrobné vyšetření horních dýchacích cest a plic. Pískláček je trpělivý a líbezný kocourek. Je to miláček, který má rád lidi a pozornost.

Zeptejte se na Pískláčka

Zavolejte nám na tel. číslo 606 689 254 nebo 606 371 414 (ve dnech PO až PÁ vždy 17-20 hod., SO a NE kdykoliv přes den) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI