Pískláček

Kocour Pískláček

Pohlaví: Kocour
Věk*: 2 roky a 1 měs.
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 11.1.2023
Místo nálezu:Budyně nad Ohří
Doba v útulku: 1 rok a 5 měs.
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Virtuální maminka
nebo tatínek**:
Gabriela Andonová
Ev. číslo:2874
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Pískláčka

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Pískláčka krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Pískláčka granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Pískláčka

Pár slov o kocourkovi

Aktuální info: Pískláček je velice kontaktní, hravý, hodně veselý, akční. Bohužel však mu útulek nestačí, má málo podnětů na hry, skáče a honí stávající kočičky, které jsou ve Sluníčku už dlouho a ty se ho bojí. Pískláček není vůbec zlý, jen potřebuje hodně pohybu. Potřeboval by nejlépe domeček se zahrádkou. Pískláček bude rodinným parťátem, bude ho všude plno, má spíše psí povahu, je závislákem na lidech, potřebuje větší prostor nebo velkou rodinu, kde je nějaké „vzrůšo“

Pískláček je  velice aktivní, mazlivý kocourek s úžasnou povahou, takový „srandista“, je s ním spousta legrace. Pískláček k nám přišel z Budyně nad Ohří od masny na kastraci, nechoval se sice nemocně, ale při dýchání hodně pískal. Podstoupil dlouhou antibiotickou léčbu, všemožná vyšetření a nyní je už čas, aby získal konečně skvělý domov. Vzhledem k jeho aktivitě by bylo fajn, pokud by si mohl vyběhnout i na zahrádku.

Kocourek Pískláček z Budyně n.O od masny byl přijat do Sluníčka se zánětem dýchacích cest. Při dýchání vydával příšerné zvuky – pískání, chrčení. Jeho léčba se táhla celé dlouhé čtyři týdny. Poslední dny je už o hodně lepší, dýchání, ani plíce však ještě nejsou zcela v pořádku. Pokud se za dalších čtrnáct dní zcela neuzdraví, bude potřeba další, podrobné vyšetření horních dýchacích cest a plic. Pískláček je trpělivý a líbezný kocourek. Je to miláček, který má rád lidi a pozornost.

Kocourek našel domov