Piškotek

  • Na obrázku může být: kočka

Kocour Piškotek

Pohlaví: Kocour
Věk*: 3 roky a 2 měs.
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 1.9.2020
Doba v útulku: 0 měsíc
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Piškotka

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Piškotka krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Piškotka granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Piškotka

Pár slov o kocourkovi

Kocourek Piškotek se již těší pevnému zdraví a dovádí ve Sluníčku. Můžete si však přečíst co všechno chudáček musel přetrpět a prožít.

Lidičkové zlatí…vy mě ještě moc neznáte, ale až mě poznáte, to budete čubrnět. Já jsem totiž kocour, co umí dobře utíkat. Utekl jsem zrovinka hrobníkovi z lopaty. Že nevěříte??? Tak já vám to povyprávím.
Před časem, jsem cítil velikou bolest na krčku a už v celém mém zuboženém tělíčku, byl jsem slaboučký jako kotě, nožičky mne neudržely, očičko mě také bolelo…cítil jsem, jak ze mne odchází tichými krůčky život. Už jsem chtěl jenom usnout a nebejt. A najednou se objevila nějaká dvounohá a začala nade mnou smutnit, pak mě opatrně naložila do bedny a odvezla mne do nějakýho smradlavýho baráku, že prej veterina. Nějaký člobrdové nade mnou mudrovali, že to jako k životu nevypadá a že je to špatný. Dali mě do klece a že prej se uvidí druhej den. Dali mi tam mističku s vodou a nějakou baštu, vonělo to moc pěkně. Tak co už, sebral jsem poslední síly a dal jsem se do toho, že nestačili dávat nášup. A to teda zírali, co jsem spořádal!!! A zase začali mudrovat a že prej by to zkusili, když mám takovej apetit. Já nevěděl, co chtějí zkoušet, tak jsem raději usnul. Jenom jsem zaslechl cosi o obrovským abscesu a o tom, že by tam šla dát záplata.  Jednoho dne povídá ta jedna…tak kamaráde, jdeme na to. Dost jsem si schrupnul a pak jsem byl celej opravenej. Kožíšek pryč, na krčku pozašívanej a hlad pořád, přetrpěl jsem i takovej škaredej šlahoun v nožce…že prej nějaký léky tam tekly do tělíčka. Celou tu dobu za mnou jezdila dvounohá z nějakýho útulku pro kočky a trapně na mě šišlala…že to bude dobrý a že mě vezme domů. Sice nevím, kam jako myslí domů, ale byla celkem přívětivá a hlavně…krásně hladila. A hlazení já můžu, to mám rád. Takže se začínám na to DOMA docela těšit. 

Kocourek Piškotek byl nalezen v obci Hrobce s rozsáhlým abcesem na krku. Nálezci kontaktovali Sluníčko a my jsme s ním ihned vyrazili na vet kliniku. Abces se odstranil, ale Piškotkovi chyběla a krku spousta kůže. Paní doktorka se rozhodla provést plastiku kožním štěpem, který přes svoji náročnost byl jediným možným řešením a záchranou kocourka. Následná péče byla náročná, kocourek si pobyl na klinice více než měsíc.

Vše se však zdařilo, kocourek je stále ještě v péči veteriární kliniky, avšak již brzy přijde do Sluníčka. Je to veselý kocourek, který má moc rád lidi. Zaměstnanci kliniky jej milují a on je. Budeme mu hledat bezpečný a milující domov.

Zeptejte se na Piškotka

Zavolejte nám na tel. číslo 775 684 051 (vždy po 16. hodině) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI