Platon

Kocour Platon

Pohlaví: Kocour
Věk*: 5 let
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 16.4.2023
Místo nálezu:Bříza
Doba v útulku: 1 měsíc
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Virtuální maminka
nebo tatínek**:
Jana Popelková
Ev. číslo:2989
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Platona

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Platona krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Platona granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Platona

Pár slov o kocourkovi

Aktuální Informace: Kocourek Platonek, pokousaný psem, s amputovaným ocáskem a ránou na zádíčkách se krásně hojí, hezky baští, vypadá spokojeně. Je to moc hodný, mazlivý a trpělivý kocourek.

Nekastrovaný kočourek Platon byl při příjmu apatický a měl úplně slepenou srst uschlým blátem. Kocourka bylo nutno vykoupat v několika vodách a k tomu i sprchou, aby se ho vůbec bláto pustilo. Chudák, nejdřív trpěl slepený špínou, pak náročná koupel. Po koupeli usnul na vyhřívané dečce, zatím však nejedl. Zítra bude třeba kocourka nechat vyšetřit a určitě by si zasloužil infuzi. Dle zoubků není nijak starý.

Zeptejte se na Platona

Zavolejte nám na tel. číslo 606 689 254 nebo 606 371 414 (ve dnech PO až PÁ vždy 17-20 hod., SO a NE kdykoliv přes den) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI