Poirot

Kocour Poirot

Pohlaví: Kocour
Věk*: 1 rok
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 2.2.2023
Místo nálezu:Dobříň
Doba v útulku: 7 měsíců
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Ev. číslo:2924
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Poirot

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Poirot krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Poirot granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Poirot

Pár slov o kocourkovi

Aktuální informace: Kocourek Poirot se vrátil z adopce ve značně zuboženém stavu s plně rozvinutým onemocněním oční a neurologické FIP. Jen ležel s hlavičkou zakloněnou, měl zkoprnělé tělíčko, silně dehydrovaný. Ihned byla zahájena léčba, Poirotek dostává infuze. Po dvou dnech začal chodit, vyskočil i na poličku, začal papat, jeho stav se o mnoho zlepšil. Léčba však bude vzhledem váze kocourka – 3600 g a nutnosti vysokých dávek léku finančně hodně náročná a nelze ji hradit ze Sluníčkových peněz. I tak se o kocourka musíme postarat. Majitelé se ho bohužel zcela vzdali🙁 a podílet na léčbě se nebudou. Poirotek je krásný a nesmírně milý kocourek.

Historie: Před vrátky Sluníčka byla jedno mrazivé únorové ráno nalezena, v přepravce, dvě koťa ve věku cca 5 měsíců. Byla ušmudlaná s ušním svrabem, ale dobře živená. Jednalo se o kocourka s bílým knírkem, který dostal jméno Poirot, vážil 2090 gramů. Druhé kotě,  holčička Christie s váhou 1765 gramů, měla zraněnou pravou, přední nožičku, stáčela ji a nemohla se na ni postavit. Koťátka byla celá vyjukaná.

 

Zeptejte se na Poirot

Zavolejte nám na tel. číslo 606 689 254 nebo 606 371 414 (ve dnech PO až PÁ vždy 18-20 hod., pokud se nedovoláte, tak pište SMS) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI